bitcoin

Zakup Bitcoinów online!

Bitcony to najpopularniejsza waluta wirtualna.

Płatności Bitcoinami są coraz bardziej powszechne na całym świecie, nie tylko jak to było na początku w Chinach i Stanach Zjednoczonych. Coraz więcej firm w państwach europejskich honoruje Bitcoiny jako środek płatniczy. Każda transakcja opłacana Bitconami jest nie tylko bezpieczna, ale także bezprowizyjna, warto więc rozważyć zakup Bitcoinów.

Jak  kupować Bitcoiny?

Oczywiście, abyśmy mogli płacić Bitcoinam za produkty czy usługi, musimy je nabyć. Kupowanie Bitcoinów  zawsze odbywa się online. W pierwszej kolejności musimy znaleźć odpowiedni portal internetowy. W zależności od naszych umiejętności, możemy skorzystać z portali w języku angielskim lub szukać portalu stworzonego w języku polskim. Strony internetowe, na których możemy zakupić Bitcony są zazwyczaj stworzone tak, żeby zakup nie sprawił użytkownikowi większych problemów.

zakup Bitcoiny online

Kup Bitcoiny teraz”

Na stronie głównej użytkownicy znajdą aktualny kurs kupna Bitcoinów oraz przycisk pozwalający na rozpoczęcie transakcji. Po wybraniu odpowiedniej kwoty Bitcoinów wystarczy po prostu kliknąć w przycisk „Kup Bitcoiny teraz” i przejść do dalszej części transakcji. Za zakup Bitcoinów płacimy kartą kredytową lub za pomocą szybkich płatności internetowych. Transakcja kończy się, kiedy przelejemy z naszego konta odpowiednią ilość pieniędzy. Wtedy stajemy się właścicielami Bitcoinów. Od tego momentu w wybranych punktach możemy nimi płacić za towary i usługi. Prawda, że zakup Bitcoinów kartą kredytową jest bardzo prosty?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *